Grand Depart | Brussel 2019
Omdat het zo zelden gebeurt dat de tour in ons land van start gaat, leek het ons niet meer dan gepast om met een tastbare herinnering aan dit unieke evenement te komen. Daarom hebben wij een prachtige, exclusieve Grand Depart set voor onze klanten samengesteld.
De exclusieve Grand Depart set bestaat uit:
- 2 originele royaal met 24-karaats goud vergulde 1 Frank munten
- 1 Frank 1912 – Het jaar waarin de eerste Belg Defraeye de Tour won
- 1 Frank 1969 – Het jaar waarin Eddy Merckx voor het eerst de Tour won
- Acryl standaard waarin de set mooi gepresenteerd kan worden op dressoir of vensterbank
- Inclusief Certificaat van Echtheid
Waarom deze Grand Depart set?
Honderdduizenden wielerfans staan straks langs de weg wanneer de Tour zaterdag van start gaat in Brussel. De ogen van de hele wereld zullen op ons land gericht zijn!
Weliswaar is het de elfde keer dat "La Grande Boucle" Brussel aandoet. Het gebeurde slechts één keer eerder dat de Tour in onze hoofdstad van start ging. De laatste keer was alweer 61 jaar geleden en viel toen samen met de Wereldtentoonstelling van 1958. De 50ste verjaardag van de eerste Tourzege van “De Kanibaal” Eddy Merckx zal er zeker toe bijgedragen hebben dat de Grand Depart dit jaar in Brussel plaatsvindt.
U kunt deze exclusieve set nu bestellen voor slechts € 74,95.
Specificaties
- Kwaliteit:
- Zeer Fraai-Prachtig
- Metaal:
- Zilver .835 - Cu75Ni25 – zwaar verguld met 24-karaats goud
- Jaar van Uitgifte:
- 1912 - 1969
- Land van Uitgifte:
- België
- Nominale waarde:
- 1 Frank
- Gewicht:
- 5 - 4 gram
- Diameter:
- 23 - 21 mm
- Voorzijde:
- Portret Koning Albert I naar links - Type Ceres - jaar van uitgifte
- Keerzijde:
- 1 Frank tussen olijven - en eikenkrans - jaar van uitgifte - motto Nominale waarde - land van uitgifte